SIŁA KOBIET

Odkryj kobiecą moc, na nowo

Warsztaty dla kobiet w Lipowym Domu

Kwiecień 2023

Chciałabym zaprosić Cię na “Siłę kobiet” – weekendowe spotkanie na Mazurach. To już 2 edycja!

Jest to autorski program, podczas którego pokażę Ci jak zajrzeć w siebie, na nowo odkryć swoje myśli i emocje, a przede wszystkim zrozumieć swoje potrzeby i znaleźć odwagę, by je spełniać i realizować. Są przecież na wyciągnięcie ręki!

Wszystkie mamy w sobie tę siłę! Pokażę Ci, jak ją odnaleźć, a potem czerpać z niej pewność siebie i radość każdego dnia.

W magicznym Lipowym Domu spotkamy się po to, abyś z dala od zgiełku codzienności mogła naładować baterie, nacieszyć się pięknem pejzażu z krystalicznie czystym jeziorem i odnaleźć w sobie taką  siebie, z którą zechcesz się zaprzyjaźnić i zabrać do domu.

Przed nami aż 4 fantastyczne dni pełne rozmów, milczenia, przemyśleń, śmiechu, ćwiczeń, medytacji  i tańca, w ciepłej, kobiecej atmosferze wzajemnej wsparcia i pewności, że OD TERAZ WSZYSTKO BĘDZIE MOŻLIWE.

Jeśli chcesz poczuć…

 • świadomość swojego ciała i umysłu,
 • siłę i prawdziwość emocji,
 • motywację do działania,
 • pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do marzeń,
 • zapomnianą łatwość nawiązywania relacji,
 • pełną akceptację dla siebie i swoich uczuć,
 • kontrolę nad jedzeniem i ciałem,
 • pełnię relaksu dla ciała i umysłu,
 • równowagę pomiędzy swoim wnętrzem i światem, który Cię otacza,
 • cudowne wsparcie kobiet takich, jak Ty

“SIŁA KOBIET” JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Nad tym wszystkim będziemy pracować na warsztatach! Dowiesz się również, jak utrzymać ten stan, pozostać szczerą wobec siebie i otwartą na spełnianie swoich potrzeb. Pokażę Ci, że wcale nie musisz ich sobie odmawiać.

W cenie spotkania zawarłam:

 • 12h warsztatów rozwojowych ze mną, Martą Bartosik
 • 2h warsztatu psychodietetycznego z Kingą Mruczyk
 • 2h warsztatu motywującego z Gabi Barnat
 • 3h jogi o poranku z Patrycją Marią Ożóg
 • 3 noclegi w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych z łazienkami
 • 3 pyszne posiłki wegetariańskie każdego dnia
 • kameralne grupy na zajęciach
 • bonusy i niespodzianki – notatniki, Karty Pracy, książkę

Sama widzisz, że “Siła Kobiet” to najlepsza inwestycja w siebie!

Teraz tylko 2300 zł

Tylko wpłata zadatku online w kwocie 750 zł gwarantuje rezerwację miejsca.

Pozostałą kwotę (1050 zł) wpłać przelewem na konto.

Pełną kwotę należy wpłacić do 31 marca 2023.
Po dokonaniu pełnej wpłaty otrzymasz fakturę.

Osoby prowadzące warsztaty

Marta Bartosik

Jestem organizatorką wydarzenia, life & business coach, trenerką biznesu, mentorką i właścicielką firmy MBC. Autorką książki “Jak myśleć pozytywnie. 21 ćwiczeń”.

Pracuję z kobietami indywidualnie i na sesjach coachingu grupowego, nad pewnością siebie, rozwijaniem siły i zasobów wewnętrznych, asertywnością, a także odwagą do mówienia o swoich potrzebach, emocjach i uczuciach.

W swojej praktyce zawodowej udzielam pomocy w rozwijaniu kariery zawodowej, odnajdywaniu własnej ścieżki, przy jednoczesnym dbaniu o zachowanie równowagi w życiu. Pomagam osobom wypalonymi zawodowo, by na nowo mogli cieszyć się ze swojego życia zawodowego i prywatnego.

Kinga Mruczyk

Jestem dietetykiem i psychodietetykiem oraz nauczycielem akademickim. Jednocześnie jestem autorem i współautorem publikacji naukowych z zakresu żywienia i dietetyki oraz prelegentem krajowych konferencji naukowych. Poza wykładami na Uczelni prowadzę szkolenia i warsztaty wspomagające realizację celów, zmiany nawyków żywieniowych z perspektywy psychodietetycznej.

Od ponad 7 lat prowadzę gabinet dietetyczny, w którym wspieram i edukuję pacjentów w dążeniu do wyznaczonych celów. Wiedza, którą przekazuję, poparta jest aktualnymi badaniami naukowymi (Evidence Based Medicine). Moją ideą jest propagowanie zdrowego stylu życia, uwzględniając indywidualne zalecenia podopiecznych oraz wsłuchując się w ich potrzeby.

Gabi Barnat

Jestem kobietą, która żadnej pracy się nie boi. Jestem psychologiem z wykształcenia, później zajmowałam się psychologią mediów, a dziś prowadzę agencję influencerską.

Urodziłam się i pracowałam w Warszawie, po czym postanowiłam odbyć podróż dookoła świata, zostawiając swoje dotychczasowe życie za sobą. Mieszkałam w Kolumbii, na Islandii i Teneryfie, a obecnie rozwijam swój biznes w Walencji.

Byłam polską kandydatką do tytułu Miss Global. Jestem współtworzycielką kart coachingowych “Authentic Stories”.

Patrycja Maria Ożóg

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (RYT200), praktykuję jogę już od kilku lat, głównie Hatha Joga, Vinyasa i Ashtanga Joga.

Swoje zajęcia zaczynam od pracy z oddechem, a następnie przechodzę do bardziej dynamicznych sekwencji po to, żeby na samym końcu zajęć odpocząć i odprężyć się przy dźwiękach muzyki.

Zapraszam na jogę wszystkich, zarówno tych z napięciami w ciele, przytłoczonych codziennymi obowiązkami, jak i tych, którzy po prostu chcą zrobić dla siebie coś dobrego. Na zajęciach razem popracujemy z ciałem i umysłem, poszukamy spokoju, równowagi i zarazimy się dobrą energią. Zapraszam serdecznie, do zobaczenia na macie!

Co będziemy robić?

Podstawą programu będzie 5 warsztatów rozwojowych po 2h z Martą Bartosik, organizatorką “Siły kobiet”, trenerką, coachem i mentorką.

1


Warsztat 1 (2h)

Kim jestem dzisiaj, a kim chcę być jutro?

Zweryfikujesz swoje życiowe role, odkryjesz swoje podstawowe wartości i ustalisz, co tak naprawdę jest Ci potrzebne do szczęścia.

Każda z nas pełni w życiu wiele ról. Z części z nich nawet sobie nie zdajemy sprawy, część przyjmujemy jako nasz obowiązek coś, co “już tak w świecie funkcjonuje”. 

Podczas warsztatu będziesz miała okazję przyjrzeć się na spokojnie tym wszystkim rolom, które pełnisz oraz wartościom, które są dla Ciebie w życiu najważniejsze. Odpowiesz sobie na pytanie: “Kim tak naprawdę jestem?” i co najważniejsze “Kim chcę być”. 

Warsztat zakończysz ze świadomością, czego tak naprawdę potrzebujesz w swoim życiu, by czuć się silną i spełnioną kobietą.

Warsztat 2 (2h)

O marzeniach trzeba mówić głośno, wtedy się spełniają!

A my nie tylko o nich porozmawiamy. Podczas tego warsztatu będziesz miała niepowtarzalną okazję wyżyć się artystycznie, tworząc swoją własną Mapę Marzeń, która odtąd będzie Ci przypominała o tym, co jest dla Ciebie ważne i motywowała do sięgania po to!

2

3

Warsztat 3 (2h)

Co mnie powstrzymuje przed byciem tym, kim chcę?

Odkryjesz swoje bariery, zmierzysz się ze swoim krytykiem wewnętrznym i dowiesz, jak sobie z nim radzić.

Cel warsztatu jest taki, abyś wyszła z poczuciem, że wiesz co w życiu Cię blokuje, a przede wszystkim, jak sobie z tym skutecznie radzić. Poczujesz siłę i energię do przenoszenia gór!

Warsztat 4 (2h)

Upomnij się o swoją siłę i rozpal pewność siebie!

Pewności siebie da się nauczyć. A warto nad nią pracować, bo to przepustka do świata na Twoich zasadach, bez obaw o to, co powiedzą inni, bez lęku przed krytyką, bez zahamowań do sięgania po to, czego pragniesz.

Przejdziemy przez praktyczne ćwiczenia, które dadzą Ci szansę na zbudowanie wiary w siebie i uwierzenie we własne możliwości.

Z warsztatu wyjdziesz naładowaną pozytywną energią i poczujesz jak wielką moc stanowi wsparcie innych kobiet.

4

5

Warsztat 5 (2h)

Twoja wizja przyszłości

Podsumowujący warsztat, na którym stworzysz swoją własną wizję świata po rozwiązaniu problemów, usunięciu blokad i wykorzystaniu swojej wewnętrznej siły do działania. 

Warsztat zakończymy listą kolejnych kroków, które stanowić będą Twój osobisty plan działania nad budowaniem nowej rzeczywistości.


Dodatkowo przygotowałam warsztaty tematyczne:

Emocje na talerzu

2h warsztat z Kingą Mruczyk, psychodietetyczka

Dowiesz się, jak to co przeżywasz, może mieć wpływ na nawyki żywieniowe i przede wszystkim, co możesz z tym zrobić, by wdrożyć zdrowe nawyki w zgodzie ze sobą.

Odwaga w praktyce

2h warsztat z Gabi Barnat, kobietą “orkiestrą”, dziennikarką, podróżniczką, tancerką tribal fusion oraz prelegentką TEDx.

Zainspirujesz się kobiecą historią o odwadze w dążeniu do życia w zgodzie ze sobą i dowiesz się, jak bez obaw, barier i w każdej życiowej sytuacji, podchodzić do osiągania własnych marzeń

Joga na pomoście

3 poranne sesje energetycznej jogi z nauczycielką, Patrycją Marią Ożóg.

Nauczysz się pracować ze swoim ciałem i oddechem, nawet jeśli nigdy dotąd nie miałaś z nią styczności – nie obawiaj się, poziom trudności będzie dopasowany do możliwości i potrzeb każdej z uczestniczek.

Dodatkowe atrakcje

W trakcie pobytu w Lipowym Domu możesz skorzystać z oferty masaży, wykonywanych przez Magdę i Radka z Lipowego Domu. Są to specjaliści masaży w duchu Aloha, Lomi Lomi Nui, które pozwalają na głębokie rozluźnienie, uwolnienie przepływu energii i emocji.

Możesz wybrać się w hawajską podróż z masażem całego ciała według filozofii Huny, czyli Lomi Lomi Nui, albo pielęgnacyjno-relaksacyjny masaż twarzy, głowy i karku czyli Kobido – według wielu źródeł idealnej alternatywy dla botoksu.

To idealny “wypełniacz” wolnego czasu w trakcie naszych warsztatów.

Gdzie spędzimy cudowny czas?

W zupełnie magicznym miejscu. Gdzie czas się zatrzymał, gdzie wibracje pozytywnej energii są na najwyższym poziomie. 

Zaproszę Cię do Lipowego Domu, niedaleko Mikołajek, w samym sercu boskich Mazur, gdzie w ciągu dnia poza warsztatami, będziesz miała okazję na kontemplację, zachwyt i kąpiele w krystalicznie czystym jeziorze, a w nocy zobaczysz cudnie rozgwieżdżone niebo.

Dom został zbudowany z materiałów z recyklingu, ma własną oczyszczalnię, ogród warzywny, młody sad i kompostownik. Oferuje noclegi w pokojach 2,3 i 4 osobowych, także to świetna okazja do poznania i integracji z cudownymi uczestniczkami warsztatów.

Codziennie będziemy spotykać się w przeszklonej jadalni z widokiem na jezioro, korzystając z bogatej i zdrowej oferty lokalnej kuchni. Właściciele Lipowego Domu używają wysokiej jakości składników, w sezonie warzyw i owoców z własnego ogródka. Jajka mają od kury biegnącej obok po polu.

Szczegółowy plan aktywności

Dzień 1, czwartek

Od wycofania do akceptacji siebie


15:00-17:30 – Zapraszam Cię do niezwykłego świata Kobiet.
W tym czasie masz okazję na spokojne zameldowanie i rozgoszczenie się w swoim pokoju. To też moment na zapoznanie się z okolicą i Współtowarzyszkami warsztatów.


17:30- 18:30 – Poznajemy się i integrujemy przy pysznej kolacji i lampce wina. 


18:30 – 19:30 – Otwarcie “Siły kobiet” – zaczynamy oficjalnie naszą wspólną przygodę po odkrywaniu wewnętrznej siły, która tkwi w każdej z nas!


19:30 – 21:30 – Emocje na talerzu – płynnie przejdziemy do 1 warsztatu z Kingą Mruczyk, ekspertką w zakresie psychodietetyki.


21:30 – 22:00 – Kojąca medytacja na zakończenie dnia i spokojny, głęboki sen.

Dzień 2, piątek

Od nieświadomości do odkrycia siebie na nowo


7:30 – 8:30 – Magia oddechu – czyli joga o wschodzie słońca.


9:00 – 10:00 – Idziemy na pyszne śniadanie, aby mieć siłę i energię do działania! 


10:00 – 12:00 – Kim jestem dzisiaj, a kim chcę być jutro? Pierwszy z cyklu pięciu warsztatów z Martą Bartosik.


13:00 – 14:00 – Zaproszę Cię na pyszny obiad.


14:00 – 15:00 – Czas wolny.


15:00 – 17:00 – O marzeniach trzeba mówić głośno, wtedy się spełniają! Drugi z cyklu pięciu warsztatów z Martą Bartosik.


17:00 – 18:30 – Czas wolny.


18:30 – 19:30 – Nie samym rozwojem człowiek żyje – czas coś zjeść. Idziemy zatem na pyszną kolację!


19:30 – 21:30 – Odwaga w praktyce – warsztat z Gabi Barnat.


21:30 – 22:00 – Kojąca medytacja na zakończenie dnia i spokojny, głęboki sen.

Dzień 3, sobota

Od myślenia do działania


7:30 – 8:30 – Joga o wschodzie słońca.


9:00 – 10:00 –  Idziemy na pyszne śniadanie, aby mieć ponownie siłę i energię do działania! 


10:00 – 12:00 – Co mnie powstrzymuje przed byciem tym, kim chcę? Trzeci z cyklu pięciu warsztatów z Martą Bartosik.


12:00 – 13:00 –  Czas wolny


13:00 – 14:00 – Zaproszę Cię na pyszny obiad, aby uzupełnić spalone kalorie podczas intensywnego warsztatu.


14:00 – 15:00 – Czas wolny.


15:00 – 17:00 – Upomnij się o swoją siłę i rozpal pewność siebie! Czwarty z cyklu pięciu warsztatów z Martą Bartosik.


17:00 – 18:30 – Czas wolny.


18:30 – 19:30 – Nie samym rozwojem człowiek żyje – czas coś zjeść. Idziemy zatem na pyszną kolację!


21:30 – 22:00 – W zależności od Twoich potrzeb  – dzień zakończymy kojącą medytacją, bądź będziemy kontynuować taneczną przygodę…

Dzień 4, niedziela

Od pragnienia do transformacji


7:30 – 8:30 – Joga o wschodzie słońca.


8:30 – 9:30 – Idziemy na pyszne śniadanie.


9:30 – 11:30 – Twoja wizja przyszłości. Podsumowujący warsztat z Martą Bartosik.


11:30 – 12:00 –  Nie będziemy się żegnać, powiemy sobie: “Do zobaczenia wkrótce!”


Co zyskasz, jadąc na warsztaty?

 • Oderwiesz się od codzienności i rutyny dnia powszedniego.
 • Poznasz inne kobiety, wspaniałe i wyjątkowe tak, jak Ty.
 • Masz szansę nawiązać przyjaźnie na zawsze.
 • Obudzisz w sobie tę część, która do tej pory była uśpiona, spychana na sam koniec przez obowiązki, przekonania i strach przed nieznanym.
 • Nauczysz się, jak budować zdrowe nawyki w zgodzie z samą sobą.
 • Odkryjesz swoją kobiecą siłę i moc! 

Bonusy! Co ode mnie dostaniesz?

 • Moją książkę “Jak myśleć pozytywnie. 21 ćwiczeń” z dedykacją.
 • Notatnik do pracy własnej, zapisywania swoich myśli, emocji, doznań.
 • Karty pracy, które będziesz mogła wykorzystywać także już po warsztatach.
 • Materiały plastyczne do tworzenia wyjątkowej Mapy Marzeń.

W cenie spotkania zawarłam:

 • 12h warsztatów rozwojowych ze mną, Martą Bartosik
 • 2h warsztatu psychodietetycznego z Kingą Mruczyk
 • 2h warsztatu motywującego z Gabi Barnat
 • 3h jogi o poranku z Patrycją Marią Ożóg
 • 3 noclegi w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych z łazienkami
 • 3 pyszne posiłki wegetariańskie każdego dnia
 • kameralne grupy na zajęciach
 • bonusy i niespodzianki – notatniki, Karty Pracy, książkę

Sama widzisz, że “Siła Kobiet” to najlepsza inwestycja w siebie!

Teraz tylko 2300 zł

Tylko wpłata zadatku online w kwocie 750 zł gwarantuje rezerwację miejsca.

Pozostałą kwotę (1050 zł) wpłać przelewem na konto.

Pełną kwotę należy wpłacić do 31 marca 2023.
Po dokonaniu pełnej wpłaty otrzymasz fakturę.

Ważne informacje

Bezzwrotny zadatek w wysokości 750 zł wpłacasz w momencie zapisu.
Wpłacenie pozostałej części wymagane jest do 31 sierpnia 2022 (3 tygodnie przed wyjazdem).
Brak wpłaty oznacza utratę rezerwacji i zadatku.

Po wpłacie zadatku nie można tej kwoty przenieść na inne wydarzenie.

Warunki rezygnacji po wpłaceniu pełnej kwoty:

 • przy rezygnacji do 21 dni przed warsztatem zwrot pełnej kwoty z wyjątkiem zadatku
 • przy rezygnacji od 21 do 14 dni przed warsztatem zwrot 50% kwoty
 • przy rezygnacji poniżej 14 dni przed warsztatem brak zwrotu kosztów

Możliwe małe zmiany w harmonogramie dnia.

Nieobecność na warsztatach nie zwolni Cię z opłaty za nie.

Zastrzegam możliwość odwołania wyjazdu, jeżeli nie zbierze się minimalna liczba uczestników.

Minimalna liczba uczestników – 12 osób.
Maksymalna liczba uczestników – 18 osób.

W takim wypadku wszystkie wpłacone środki zostaną zwrócone w całości.

Masz pytania?

Jeśli czujesz, że Twój umysł i ciało zarezonowały z tematyką warsztatów – nie czekaj i zapewnij sobie miejsce już dzisiaj! 

Daj sobie przestrzeń i szansę na to, aby spotkać się ze sobą w nowej odsłonie, odkrywając swoją kobiecą siłę w pełnej okazałości. 

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się i napisz do mnie: mb@martabartosik.com lub zadzwoń, tel.: +48 509 223 314

Zapraszam Cię z całego serca!

Marta Bartosik