KILKA SŁÓW O MNIE

Cześć, mam na imię Marta, na co dzień rozwijam własną firmę, jestem coachem, trenerką biznesu, trenerką Mindsonar®. Jestem również partnerem zarządzającym w  międzynarodowej korporacji, a na co dzień wszystko łączę z powodzeniem z rolą partnerki i mamy wspaniałego Maksa. W tym wszystkim najważniejszy jest dla mnie ciągły rozwój. Wierzę, że rozwój jest sexy!

Przeszłam długą drogę, aby znaleźć się tu, gdzie jestem. Nie była to łatwa droga, ale o tym za chwilę. Teraz zobacz, co chcę osiągnąć tworząc Siłę Kobiet™

Moją misją życiową jest wspieranie Kobiet w ich rozwoju osobistym.

Stąd też powstał pomysł na zbudowanie Siły Kobiet™ – przestrzeni, w której Kobiety odkrywają swoje mocne strony, budują pewność siebie, pracują nad swoją samooceną, a to wszystko po to, by mogły swoje marzenia przełożyć na konkretne cele prywatne i zawodowe, a później skutecznie je realizować. W Sile Kobiet™ czerpiemy z energii i siły, które drzemią w każdej z nas, z którymi kryje się wielopokoleniowa mądrość.

To ona budzi nowe życie i rozpala ogień tam, gdzie brakuje ciepła.

Bez niej nie doświadczałybyśmy tylu wymiarów piękna. Siła Kobiet tkwi w grupie. W Sile Kobiet™ budujemy na tradycji, dzięki której Kobiety umiały poradzić sobie i przetrwać nawet w najcięższych czasach dzięki wspólnocie. Dokładamy natomiast do niej wiedzę i doświadczenie niezależnych, nowoczesnych Kobiet, które są przebojowe i odważne w biznesie, otwarcie mówią o swoich potrzebach, nie ukrywają swoich słabości, tylko głośno proszą o wsparcie, a każde potknięcie traktują jako lekcję do rozwoju na przyszłość.

Siła Kobiet ™ to platforma, na której znajdziesz inspiracje i wsparcie.

Historie Kobiet, które przeszły różne sytuacje, by odnaleźć swoją wewnętrzną siłę, ale to również zbiór gotowych narzędzi, kart pracy, ebooków i kursów video. Będziesz tam mogła jednocześnie znaleźć wsparcie mentorek, które są ambasadorkami projektu Siła Kobiet ™, zarówno w tematach zawodowych jak i prywatnych, oferty wyjazdów rozwojowych, spotkań w Kręgach Kobiecych na żywo oraz wirtualnych. Platforma to miejsce, w którym znajdziesz rozwiązania, aby kompleksowo zadbać o siebie.

Wiem, że droga rozwoju osobistego nie jest prosta. Po drodze pojawiają się przeszkody i bariery w postaci przekonań oraz krytyki ze strony otoczenia, ale też takiej zakorzenionej głęboko w nas. Bo przecież my kobiety jesteśmy często postrzegane jako

“zbyt emocjonalne”, “za słabe, by prowadzić dobrze prosperujący biznes”, “niewystarczające, by czuć się pięknymi”,

ciągle poddawane ocenie jako żony, matki, partnerki, pracownice, przyjaciółki, opiekunki domowego ogniska.

Wszystkie te stereotypy i przekonania sięgają najczęściej jeszcze do czasów dzieciństwa, kiedy to nasi rodzice, nasze autorytety i inne bliskie nam osoby wpoiły nam pewien obraz rzeczywistości, porównywali nas do innych, budowali w nas poczucie, że mamy z góry wyznaczone społeczne role i nie powinnyśmy z tym walczyć.

Dzisiaj te mechanizmy często blokują nas w działaniu, powodują, że staramy się na wszystko zasłużyć, czujemy się niewystarczające i gorsze w porównaniu do innych, bardziej przebojowych osób.

Czy tak musi być? Zdecydowanie nie!

Jestem dowodem na to, że się da!

Możesz stwierdzić – to nie dla mnie, mi się nie uda, bo nie mam pieniędzy, bo nie mam wsparcia, bo nie wyglądam jak modelka, bo nie mam predyspozycji.

To ja Ci powiem, że to są wymówki (często nieświadome), a także blokady w Twojej głowie, które pomogę Ci przepracować. Skąd to wiem?

Ja też tam byłam. Nie wierzyłam w siebie, miałam niską samoocenę, nie miałam znajomości, brakowało mi pieniędzy na wiele, często podstawowych, rzeczy. Wiedziałam jednak, że nie chcę tak żyć, że chcę coś zmienić w swoim życiu. Miałam ogromną motywację do tego, by dojść do takiego punktu w swoim życiu, w którym powiem: “Tak, to jest to, jestem szczęśliwa i spełniona”. I to właśnie zrobiłam – ciężką pracą, determinacją, konsekwencją w dążeniu do mojego celu i nie poddawaniem się w trudnych momentach.

Dzisiaj chcę Ci pokazać, że nawet wywodząc się z małej miejscowości, nie mając zaplecza finansowego oraz pochodząc z niepełnej rodziny – można osiągnąć to, o czym się marzy.

Sama przeszłam tę drogę i teraz dam Ci konkretne rozwiązania, przydatne wskazówki, zainspiruję do podążania za własną intuicją i pokażę, jak korzystać z własnych zasobów (których Ci zdecydowanie nie brakuje!).

Do Siły Kobiet™ zaprosiłam wspaniałe Kobiety, dla których rozwój osobisty jest wpisany w DNA, które przeszły podobną drogę przemiany.

Połączyły nas wspólne historie walki z przeciwnościami losu, z własnymi przekonaniami, ale także nie poddawania się i szukania własnego sposobu na życiowe spełnienie.

Teraz możemy razem pokazywać Wam, jak powalczyć o swoje, jak nie bać się stawiać na swoim, bronić swoich racji, realizować się w różnych sferach życia, osiągając sukcesy zawodowe i prywatne. W do tego mówić wprost o tym, czego potrzebujemy w pracy i w domu, wychodzić z toksycznych relacji, nauczyć się mówić o swoich sukcesach, a wreszcie jak uwierzyć w siebie, pokochać i docenić takimi, jakie jesteśmy. Bo jesteśmy wspaniałe, mądre i wystarczające!

W Sile Kobiet™ jest miejsce dla Ciebie.

Zapraszam Cię do wejścia do świata, w którym rozwój jest sexy, a Ty poczujesz się sexy, spełniona i szczęśliwa. Wystarczy tylko otworzyć się, być szczerą sama przed sobą, korzystać z doświadczenia innych Kobiet w naszej przestrzeni, nie oceniając, a szukając rozwiązań dla siebie.

Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Z Siłą Kobiet™ to osiągniesz!